Sekretariat czynny od Poniedziałku do Piątku od 14.00 do 18.00 ,
Zapisy od Poniedziałku do Piątku od 14.00 do 18.00
Zapisy telefoniczne od 8.00 do 21.00

metoda callanaMetoda Callana

Dzięki Metodzie Callana uczymy się angielskiego CZTERY RAZY SZYBCIEJ!
Aktywny udział w lekcji oraz mówienie po angielsku cztery razy więcej niż przy nauce inną metodą gwarantuje nam szybkie i widoczne postępy w nauce. Uczymy się szybciej, a więc aż czterokrotnie zmniejszamy koszty naszej nauki. Jest to metoda idealna dla wszystkich, a tempo nauki pozwala pokonać nudę i nabrać śmiałości w mówieniu, gdyż każdy słuchacz zmuszony jest do słuchania i mówienia przez całą lekcję. Podczas nauki Metodą Callana wykorzystywane są partie mózgu odpowiedzialne za podświadome uczenie się. Szybkość pozwala na wyuczenie przez ucznia refleksów w mówieniu po angielsku, stąd uczeń po pewnym czasie jest w stanie bardzo szybko odpowiedź na zadane pytanie zanim świadomie zda sobie z tego sprawę.

Szybkość zapobiega też formułowaniu responsu w języku polskim i sprawia, że uczeń zaczyna myśleć bezpośrednio po angielsku bo na polski po prostu nie ma czasu.
Zdecydowanym plusem Metody Callana jest nacisk na konwersację, która uczy nas rozumieć język mówiony oraz płynnie mówić.
W krótkim czasie słuchacze zauważają efekty nauki a dzięki temu ich motywacja rośnie i nastawiają się entuzjastycznie do dalszej pracy.

Zapraszamy do naszych grup
Standard -10-12 osób
Medium-5-9 osób
Exclusive- 2-4 osób
Individual – 1 osoba

Pamiętajcie o naszych atrakcyjnych rabatach !!!