Sekretariat czynny od Poniedziałku do Piątku od 14.00 do 18.00 ,
Zapisy od Poniedziałku do Piątku od 14.00 do 18.00
Zapisy telefoniczne od 8.00 do 21.00

kurys online

Trening asertywności – klucz do sukcesu
Asertywnosc online?

Wiele osób chętnie korzystałoby z organizowanych coraz częściej treningów asertywności, często jednak kwestia ta jest marginalizowana z bardzo prozaicznych powodów, takich jak brak czasu. Jeszcze niedawno była to rzeczywiście dobra wymówka, obecnie jednak straciła już na aktualności. W obecnych czasach, aby się uczyć i rozwijać swoje kompetencje, nie potrzeba nawet wychodzić z domu.

W dobie e-learningu uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach stało się bardzo proste, praktyczne, a nawet znacznie tańsze niż nauka metodą tradycyjną, przede wszystkim natomiast dostępne dla każdego. Wystarczy tylko stały dostęp do internetu.

Czas na naukę i tempo szkolenia przez internet można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. E-learning to metoda szczególnie wygodna dla osób w podeszłym wieku, chorych, niepełnosprawnych, młodych matek poświęcających się opiece nad dziećmi a także zabieganych, zapracowanych ludzi biznesu.

Przez internet można już nie tylko kończyć kursy zawodowe czy doskonalić umiejętności językowe, metoda e-learningowa równie dobrze nadaje się do treningu praktycznych umiejętności życiowych, przydatnych także w rozwoju kariery zawodowej, takich jak asertywność

Napisz do nas i zapisz się na szkolenie językowe już dziś!

- ważne w wiadomości uwzględnij ze piszesz ze strony www